adaptilPsi komunikují mezi sebou nejen čichem, sluchem a zrakem, ale i feromony. Feromony jsou chemické látky zabezpečující výměnu informací mezi členy téhož druhu. Tukové žlázy v oblasti mezi mléčnými žlázami kojících fenek produkují feromony, které zabezpečují vytvoření pouta mezi matkou a štěnětem a vyvolávají pocit bezpečí a klidu. Dokonce i bázlivé štěně je spokojené, a přes všechno neznámé, které ho obklopuje, se cítí bezpečně, dokonce je připravené objevovat neznámý svět a reaguje typicky pro svůj druh.

D.A.P. pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů, projevující se těmito příznaky:

Destrukce

Znečisťování bytu

Hlasové projevy, štěkání

Nadměrné olizování (hlavně břicha a tlapek)

 ADAPTIL® je možno využít situacích, které jsou pro psa stresující:

Ohňostroje

Návštěva veterinárního lékaře

Cizí lidé, návštěvy

Nové a nepředvídané události

 D.A.P. pomáhá psům přizpůsobit se novému prostředí:

- Odběr štěňat, nový majitel

- Přestěhování se

SLOŽENÍ: Syntetický psí „appeasing“ feromon 2% Excipient qs 100g

D.A.P. náplň může být použita jen s D.A.P. difuzérem! D.A.P. difuzér je vhodný pouze do interiérů. D.A.P. umístěte v místnosti, ve které se pes nejvíce zdržuje během dne, nebo tam, kde se nejvíce projevuje jeho nevhodné chování. Jeden difuzér stačí na 50-70m2. V případě, že je plocha místa větší, umístěte další difuzér. Jedna lahvička vydrží přibližně 4 týdny nepřetržitého používání. V případě, že je difuzér zapínán do zásuvky jen příležitostně, nedostaví se žádaný efekt! Lahvička se nikdy nevyprázdni úplně, vždy zůstává zbytek roztoku na dně. Proto doporučujeme vyměnit difuzér po 4, nejpozději po 6 týdnech.

Feromony jsou druhově specifické. D.A.P. nemá žádný efekt na člověka ani jiné druhy zvířat. D.A.P. obsahuje minerální olej parafinového původu, který je používán ve všech běžných osvěžovačích vzduchu a difuzérech. Pokud jste citliví nebo měli problémy při používání difuzérů v minulosti, doporučujeme používat difuzér až po konzultaci s Vaším lékařem. Přípojka vyhovuje standardu.

pes

Ordinační hodiny

    PO     14.00 - 18.00
    ÚT     14.00 - 18.00
    ST     14.00 - 18.00
    ČT     09.00 - 13.00
    PÁ     14.00 - 18.00
    SO       ZAVŘENO
    NE     08.00 - 10.00

Rychlý kontakt

MVDr. Jutta Kočková
ČSA 1847
434 01 Most
 
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 603 273 955