FeliwayFeliway je produkt, který imituje vlastnosti přirozeného kočičího obličejového feromonu. Otírání obličeje kočky o předměty či o rohy nábytku, je jistě známo všem kočičím chovatelům. Touto činností nevyhledává jen fyzický kontakt, ale zanechává na povrchu předmětů ,,obličejové feromony“. Tvářové feromony - kromě jiného- mají uklidňující vliv a zabezpečují kočce pocit jistoty. Takže kočka se vrací na takto označená místa a hledá pocit bezpečí a domova.

Feliway® je možno použít jako jednoduché řešení v těchto situacích:

- Nežádoucí značkování v interiérech způsobené stresem a úzkostí

- Vertikální škrábání

- Rekonvalescence po nemoci a pobyt ve veterinární nemocnici, ošetřovně

- Při cestování, na výstavách

- Domácnost s více kočkami

- Adaptace na nové prostředí (útulek, hotel), zvíře či osobu

Feliway® obsahuje syntetickou verzi F3 frakce tvářového feromonu, která dokonale napodobuje účinek přirozených feromonů zodpovědných za emocionální stabilitu, prostorovou orientaci a tímto účinkem zabraňuje značkování močí. Je to skutečně přátelské řešení jak pro Vás tak pro Vaši kočku.

Účinnost Feliway

Tento produkt je používán od roku 1996, mnoho klinických lékařů a specialistů na poruchy chování zvířat testovalo tento produkt, zda je opravdu účinný a bezpečný. Na základě těchto studií byla účinnost stanovena 74-97% při značkování močí, což znamená, že majitelé pozorovali značný pokles ve frekvenci značkování močí. Feliway® je nová a přirozená cesta jak zvládnout stres a související problémy u koček.

Bezpečnost Feliway

Účinná látka přípravku Feliway® je striktně druhově specifická, což znamená, že nemá žádný vliv na jiné druhy zvířat a na člověka a může být tedy používaná bez obav v místnostech, kde se vyskytují jiné druhy zvířat a člověk.

pes

Ordinační hodiny

    PO     14.00 - 18.00
    ÚT     14.00 - 18.00
    ST     14.00 - 18.00
    ČT     09.00 - 13.00
    PÁ     14.00 - 18.00
    SO       ZAVŘENO
    NE     08.00 - 10.00

Rychlý kontakt

MVDr. Jutta Kočková
ČSA 1847
434 01 Most
 
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 603 273 955